Puslapis 11

Stojimo į AUDI fan klubą tvarka

StandartinėParašytas: 2008 Vas 03 22:33
PsYcHoMaNaSs
Bendrosios nuostatos

Visi, norintys tapti AUDI fan klubo nariais, turi kreiptis į savo miesto koordinatorių. (Šiuo metu klubo nariai ir atstovybė Kaune ir Klaipėdoje). Kitų miestų AUDI fanai taip pat kviečiami dalyvauti klubo veikloje, laukiame Jūsų pasiūlymų ir pageidavimų, kaip AUDI fan klubą „atvežti“ į jūsų miestą.
Kiekvienas pareiškęs norą tapti AUDI fan klubo nariu ir motivavęs savo apsisprendimą klubo nariams, bei užpildęs anketą iš karto įgyja „Pretendento į narius“ statusą. Nuo tos dienos prasideda „bandomasis laikotarpis“. Pasibaigus bandomajam laikotarpiui, pretendentas bus arba oficialiai priimtas į narius arba ne. Bandomasis laikotarpis yra ~3 mėn. Tam tikrais atvėjais jis gali būti pratęstas arba sutrumpintas (daug kas priklauso nuo krikštynų datos). UŽ naujo nario priėmimą turi balsuoti nemažiau 70% esamų narių. Tam kad pažintume vienas kitą ir dauguma narių pritartų naujo nario priėmimui, ir yra skiriamas bandomasis laikotarpis. Tad neišsigąskite. AUDI fan klubo dėmesys skiriamas žmogui, ne automobiliui, todėl visi draugiški, energingi, tolerantiški ir linksmi žmonės ras vietą mūsų klube.

Reikalavimai AUDI fan klubo nariams:
1. Turėti AUDI markės auomobilį.
2. Turėti galiojantį „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
3. Užpildyti anketą ir sumokėti stojamąjį nario mokestį, bei mokėti metinį nario mokestį.

Mokesčiai:

1. Stojamasis nario mokestis (30,00Lt 8.69euro), mokamas vieną kartą, oficialiai įstojus į klubą.
2. Metinis nario mokestis mokamas kasmet iki sausio 31 dienos. (60,00Lt 17.39euro).

Renkami mokesčiai reikalingi internetinio puslapio išlaikymui, narių atributikai, renginių, susibūrimų organizavimui. Galimi papildomi mokesčiai ar rinkliava konkrečiam atributui ar renginiui.Daugiau informacijos sužinosite susisiekę su mumis info@audifanklubas.lt

Apskričių koordinatoriai:
Kaunas - LEO
Klaipėda - Dainiauu